Preventivni pregledi u nedelju 3. novembra

Sreda, 30. Okt 2019.

Dom zdravlja Subotica će  u nedelelju, 3.novembra od 8 do 16 časova organizovati  preventivne preglede građana na EKG aparatima, preglede krvnog pritiska i određivanje nivoa  šećera u krvi. Pregledi u okviru akcije Ministarstva zdravlja „Preventivni pregledi“, organizovaće se u sledećim zdravstvenim ambulantama:

U  Subotici:

• Zdravstvena ambulanta 2. na adresi Subotica, Beogradski put 55.
  • Zdravstvena ambulanta 5. na adresi Subotica, Zmaj Jovina 29.
  • Zdravstvena ambulanta 6. na adresi Subotica, Segedinski put 42.
  • Zdravstvena ambulante 8. na adresi Subotica, Aksentija Marodića bb
  • Zdravstvena ambulanta "Peščara" na adresi Subotica, Šabačka bb.
  • Zdravstvena ambulanta „Mali Bajmok“ na adresi Subotica, Franje Kluza 2.

U naseljima van Subotice:

• Zdravstvena ambulanta Palić, Palić, Veliki park 8. (stanovnici Hajdukova i Bačkih Vinograda)
  • Zdravstvena stanica Čantavir na adresi Čantavir, Jožefa Atile 13. (stanovnici Novog Žednika, Višnjevca Dušanovo)
  • Zdravstvena ambulante Tavankut na adresi Tavankut, Marka Oreškovića bb. (Ljutovo, Skenderevo)
  • Zdravstvena stanica Bajmok na adresi Bajmok, Maršala Tita bb. (Mišićevo, Rata)
  • Zdravstvena ambulanta Kelebija, na adresi Kelebija, Veljka Vlahovića 8.
  • Zdravstvena ambulanta Đurđin, na adresi Đurđin, Borisa Kidriča bb. (Stari Žednik)